Firma yönetimimiz her daim en iyi ürünü, en iyi fiyat ile siz değerli müşterilerine sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır..
Halil Fevzi Arı Ürünleri markası, arıcılığı yıllardır amatör olarak yapan aile işletmesiyken 2004 yılından itibaren profesyonel arıcılığa geçiş yapmaya başlamış ve 2009 yılından itibaren tam profesyonel arıcılık olan gezginci arıcılığa geçiş yapmış ve Fenerköy arı çiftliğini kurmuş Halil fevzi arı ürünleri markasıyla sektörde yerini almıştır .

Sabit arıcılıkta arıları şekerle besleme zorunluluğu çıkan ürünlerin kalitesinde etki yapması gerçek ve saf balın sadece arıların çiçekten çiçeğe gezdirilerek yapılabileceği ve türkiyemizin iklim ve flora bakımından zenginliğini Fenerköy arı çiftiği bir fırsat olarak değerlendirip arılarını türkiyenin beş bölgesinde doğudan batıya kuzeyden güneye taşıyarak arıların insan eliyle beslenmesine gerek olmadığını ıspat etmiş ve arıcılık camiasında yeni bir çığır açmıştır.

Bugün ürettiği arı ürünleri ile birçok yerden ödül almış türkiyenin

Kaliteli arı ürünlerinin satıldığı bir çok alanda kendini ıspat etmiştir ve aranılan marka olmuştur sürekli hizmet çıtasını yüksek tutmaya çalışan Fenerköy arı çiftliği aşağıda yazılı prensiplerinden asla taviz vermemektedir .

1. yılın hangi zamanı olursa olsun arıları şeker yada benzeri ürünlerle beslemez

2. arılar hastalanmadığı müddetçe ilaç kullanmaz ve ilaç kullanan arıların ürünlerini hasad etmez

3. çıkan ürünleri hasat biter bitmez tahlile gönderir ve tahlil raporu olumlu sonuçlanmadan asla satışa çıkarmaz.

4. sadece dolaştığı bölgelerin ürünlerini satar asla başka bölgenin yada başka firmaların ürünlerini satmaz.

5. dolaştığı bölgeleri ve o bölgeye has olan balları başka ballarla karıştırmaz ve o bölgeden bal alabildiyse satışını yapar yoksa olmayan ürünü satmaya çalışmaz

6. aracı firma değil üretici firmadır kendi ürününü satar ve ürünleri bittiği anda satışı durdurur.

İşte bu prensipler doğrultusunda çalışan çiftliğimiz siz değerli müşterilerimizin talepleri ve bize ulaşabilme kolaylığı oluşurmak için bu siteyi kurmuş arı ürunlerimizi elimizde olduğu kadarıla size ulaştırmaya çalışmaktayız.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkürler , Afiyet olsun…